YENİAD’ı Ziyaret Ettik.

Adil Düzen’e inanan işadamlarının kurdukları bir sivil toplum kuruluşu olan Yeni Bir Dünya Sanayici ve İşadamları Derneği YENİAD’ı ziyaret ettik.

Adil Düzen idealiyle çıktığı yolda, sosyal hayatta adil gelir dağılımını, refahın, huzurun, barışın, hakkın, özgürlüğün, saadetin ve güvenin tesis edilebilmesi için çalışan; faziletli bir toplumsal yapısının oluşmasına katkı sağlamayı amaçlayan YENİAD’ın başkanı Selman Esmerer ve yönetim kurulu üyeleri ile Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın özgürlüğe kavuşması için yapılması gerekenleri istişare ettik.

“Mescid-i Aksa’nın işgal altında olması her Müslümanın kalbinde yaradır” diyen Esmerer gerçekleşecek projelere ortak olmak istediklerini dile getirdi.

Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı da ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin sonunda Selman Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM