Yeryüzü Adalet Ve İnsan Hakları Derneği’ni Ziyaret Ettik

Hiçbir ayrım gözetmeksizin, temel hak ve özgürlükleri baz alarak ulaşabildikleri her noktada ihlalleri durdurabilmek ve adaletin tecellisine destek olabilmek adına çalışmalar gerçekleştiren Yeryüzü Adalet Ve İnsan Hakları Derneği YAİDER’i ziyaret ettik.

“Hâlihazırda ilk önceliğimiz coğrafyamızda medyana gelen zulüm ve hak ihlallerine karşı tavır ortaya koymak, hassasiyet oluşturmak ve zulme uğrayan insanlara hukuki destek olabilmektedir.” diyen Yeryüzü Adalet Ve İnsan Hakları Derneği YAİDER’in Başkanı Avukat Yasin Kayacı Kudüs’de yaşanan insan hakları ihlallerine de dikkat çekti. Uluslararası arenada yaşanan hak ihlallerinde derneğimizin çalışmalarına destek vereceklerini ve Özgür Kudüs yolunda bizlerle olacaklarını belirtti.

Ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler veren Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı’da iyinin, doğrunun, güzelin ve faydalının daha yaygın olduğu adil bir dünyanın oluşumunda gençlerin katkısının önemine dikkat çekti

Görüşmede Yeryüzü Adalet Ve İnsan Hakları Derneği Genel Sekreteri Esra Sallauka ve Genç Aktivistler Genel Koordinatörümüz Tevfik Yazıcılar da yer aldı.

GENÇ AKTİVİSTLER.

GÖSTERİM