Temiz Toplum Derneği’ni Ziyaret Ettik

Gençlerimiz uyuşturucudan ölmesin, çocuk istismarı son bulsun,kadına el kalkmasın, aileler parçalanmasın diye, temiz bireyler, temiz aileler, temiz sokaklar, temiz okullar için, temiz dünya, spor ve temiz sanat, temiz bir dünya için yola koyulan Temiz Toplum Derneği’ni ziyaret ettik.

Temiz Toplum Derneği başkanı Bilal Ay ve yönetim kurulu üyeleri ile Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın özgürlüğe kavuşması için yapılması gerekenleri istişare ettik.

“Özgür bir Kudüs’te özgür bir Mescid-i Aksa’da saf tutmak Müslümanın idealidir” diyen Bilal bey Kudüs ve Mescid-i Aksa’da gençlerin temiz bir geleceği için gerçekleştirilecek projelere destek olmak istediklerini dile getirdi.

Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı da ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin sonunda Bilal Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

Temiz Toplum Derneği 2

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM