Siyasal Vakfı’nı Ziyaret ettik.

Öğrencilik döneminde fakülte çatısı altında oluşan birlikteliklerin ve gönül bağlarının mezuniyet sonrasında da sürdürülebilmesi amacıyla kurulan, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunları ve Mensupları Vakfı kısa adıyla Siyasal Vakfı’nı ziyaret ettik.

Sosyal sorumluluk ilkesince, sosyal, siyasi, ekonomik ve eğitim konularında çözüm üreten sağlam duruşu ile ülkemizin ve gönül coğrafyamızın ekonomik ve beşeri olarak gelişmesi, büyümesi, kalkınması ve problemlerin çözümü için imkanlarınca katkı sunmakta olan vakfın genel başkanı Ünsal Sözbir ile Kudüs ve Mescid-i Aksanın özgürlüğü hakkında istişarelerde bulunduk.

Ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler veren Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı başta Kudüs ve Mescid-i Aksa olmak üzere tüm dünyada mazlumların yanında olduğumuzu ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ünsal Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

 

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM