Selamet Derneği’ni Ziyaret Ettik

Ülkemizin ve tüm mazlumların yeniden Refah ve Selamet içerisinde yaşayacağı yeni bir dünyanın tesisi için çalışmalarına başlayan Selamet Uluslararası İnsani Yardım Derneği İstanbul Temsilciliğini ziyaret ettik.

Milletimizin, İslam ümmetinin ve insanlığın yaşadığı maddi ve manevi sorunlara dini ve milli değerlerimiz doğrultusunda çözüm önerileri sunmak ve bunların uygulanması için gerekli çalışmaları yapmak için yola çıkan Selamet Derneğinin İstanbul Temsilcisi Harun Yavuz Yılmaz ile Filistin’in özgürlüğü için birlikte neler yapabileceğimizi istişare ettik.

Kuvvetin değil Hakkın üstün tutulduğu adil bir dünyanın tesis edilmesi için İslam ülkeleri ve tüm mazlum milletlerle ortak faaliyetlerde bulunmak gerektiğini belirten Yılmaz,  her zaman için mazlumun ve mağdurun yanında yer aldıklarını ifade ederek Kudüs’lü kardeşlerimiz için üretilen projelere destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı da ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler vererek ortaklaşa gerçekleştirebileceğimiz projeleri ortaya koydu.

Ziyaretin sonunda Harun Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

 

GÖSTERİM