Öz Kevser Vakfı’nı Ziyaret Ettik

Yeryüzünde adaletin ve iyiliğin hakim olması için evrensel kardeşlik bilinciyle nerede olursa olsun muhtaç ve mazlum tüm insanlara ihtiyaç duydukları insani yardımı ulaştırarak onurlu bir yaşam sunmak amacıyla kurulan  Öz Kevser Vakfı’nı ziyaret ettik.

İnsanı yardıma muhtaç hale getiren ve mazlum eden her türlü politika ve faaliyetleri önlemek üzere tüm insanların temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmemesi için gerekli çalışmalar gerçekleştiren Öz Kevser Vakfı’nın genel başkanı Ferhat Çalışye ile Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın özgürlüğü için yapılması gerekenleri istişare ettik.

Özgür Kudüs yolunda yapacağımız çalışmalara destek olacaklarını belirten Ferhat Bey, Kudüs’te yaşananlar ve birçok proje hakkında bilgi alarak en kısa sürede birlikte projeler yapabileceğimizi belirtti.

Ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler veren Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı da başta Kudüs ve Mescid-i Aksa olmak üzere tüm dünyada mazlumların yanında olduğumuzu ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ferhat Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM