ÖNDER’i Ziyaret Ettik

İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği ÖNDER’i Ziyaret Ettik. ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu ile başta Kudüs ve Mescid-i Aksa olmak üzere mazlum coğrafyalarda neler yapabileceğimizi konuştuk.

Özgür Kudüs yolunda yapacağımız çalışmalara destek olacaklarını belirten Halit Bey birçok proje hakkında bilgi alarak en kısa sürede Genç Önder ile birlikte projeler yapabileceğimizi belirtti. Yüzlerce İmam Hatipli Öğrenciyi ilk kıblesi Mescid-i Aksa’ya ziyarete götürmek gibi birçok projeye destek verdiklerini belirten Halit Bey, ÖNDER olarak Özgür Kudüs yolunda birçok projeyi sahipleneceklerini ifade etti.

Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı’da Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar ve Filistin’de oluşturmakta olduğumuz Abdülhamid Han Zeytin Fidanlığı hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin sonunda Halit Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

önder 2

GÖSTERİM