ÖNDER Genel Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

ÖNDER İmam Hatipliler Derneğinin 57. Genel Kurulu’nda ÖNDER’in yeni Genel Başkanı seçilen Kamber Çal Beyefendiyi makamında ziyaret ettik.

İmam Hatip Liselerinin kaliteli eğitim veren her alanda öncü kuruluşlar olmasını sağlamak düsturuyla yola çıkan Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan ÖNDER İmam Hatipliler Derneğininin genel başkanı olarak atanan Kamber Çal  ile Özgür Kudüs’e giden yolda birlikte gerçekleştirebileceğimiz projeleri konuştuk.

Ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler veren Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı ÖNDER İmam Hatipliler Derneğine, başta Kudüs ve Mescid-i Aksa olmak üzere tüm dünyada mazlumların yanında olduğu için teşekkür ederken, Özgür Kudüs’te buluşma dileğimizi yeniledi.

Ziyaretin sonunda Kamber Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve “ancak Filistin özgür kaldığında” insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM