Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki hain Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi, başta aziz milletimizin demokrasiye sahip çıkması, emniyet güçlerimizin kahramanca mücadelesi ve kendi içindeki hain darbecilere karşı gelen Silahlı Kuvvetlerimizin üstün gayret ve çabaları sonucu bertaraf edilmiştir.

Ülkemizin birlik ve beraberliğini tehdit eden ve sadece kendi ajandasına hizmet eden bu vatan hainlerinin tüm çabaları, Türk Milletinin sağlam iradesi karşısında bertaraf olacaktır.

Konunun esası, Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına, bütünlüğüne ve birliğine kasteden malum yapı tarafından bir kez daha tekrarlanan hain, sinsi ve şerefsizce bir girişimdir.

Fitne, zulüm ve kanla beslenen bu zihniyet, Türkiye’yi çatışma ortamına sürüklemek istemekte; demokrasiyi, refah arayışını ve toplumsal barışı yok etmeye çalışmaktadır.

Kendi halkına silah sıkacak kadar gözü dönmüş vatanı ve kıblesi belli olmayan bu hainlerin hesap verme zamanı gelmiştir.

Büyük Türk Milleti tarihten gelen onurlu duruşunu bir kez daha gösterecek, sokaklarda kenetlenerek ve tüm değerlerine sahip çıkarak terör örgütü destekli bu darbe girişimine en büyük tokadı atacaktır.

Milletimize Selam Direnişe Devam. Sokakları bırakmıyoruz.

Genç Aktivistler

GÖSTERİM