Haydi bu yıl da Kurbanlarımızı Kudüs’te kestirelim

Kudüs’te yaşayan ve İlk Kıblemiz Mescid-i Aksa’yı savunan yüzbinlerce Filistinli için her yeni gün yoksulluk, açlık, acı, keder, gözyaşı ve hüzünle başlıyor…

Filistin’de yüz binlerce aile Kurban Bayramını sevinç yerine, endişe ve sıkıntı içinde karşılıyor. Kudüs ve Mescid-i Aksa’da işgal devem ederken, Gazze bölgesindeki halk şiddetli bir ekonomik abluka ve kuşatma altında tutuluyor, Batı Yaka’daki halkın da kendi içindeki irtibatı bile inşa edilen Irkçı Ayrım Duvarı vasıtasıyla engelleniyor.

Halkın % 75 inin yoksullukla mücadele ettiği Filistin’de, kardeşlerimiz karşı karşıya oldukları zor şartları aşabilmek için sizin yardımlarınıza ve ilgilerinize muhtaç durumdalar.

Kudüs’te Kurban Projemizde kurbanlıklar Kudüslü Müslüman kardeşlerimizden alınmakta ve Kudüs’te kesilmektedir. Projede büyükbaş kesimi yapılmakta 7 hisseye bölünmekte ve derneğimizce hiçbir şekilde organizasyon bedeli alınmamaktadır. Kesilen kurbanlar Kudüslülere dağıtılmaktadır.

Kudüs’e Kurban Projemizde ise Kurbanlar, partner kuruluşlarımız tarafından çok uygun fiyatlarla Afrika’da kesilmektedir.  Projede büyükbaş kesimi yapılmakta ve 7 hisseye bölünmektedir. Projemizde, topladığımız kurban ücreti ile kesim bedeli arasındaki farkın tamamı Kudüs’e gönderilmektedir. Projenin tamamında derneğimiz veya partner kurumlarımız tarafından hiçbir şekilde organizasyon bedeli alınmamaktadır.  Kurbanların kesimi ve dağıtılması Afrika’da yapılırken projenin tüm geliri nakit olarak Kudüs halkına ulaştırılmaktadır.

Haydi bu yıl da Kurbanlarımızı Kudüs’te kestirelim. Mescid-i Aksa Muhafızlarına destek olalım.

Allah yaptığınız hayırlarınızı kabul etsin ve karşılığını en güzel şekilde versin.

Kudüs’e Kurban Bedeli: 2.000 TL   /     Kudüs’te Kurban Bedeli: 10.000 TL.

ULUSLARARASI GENÇ AKTİVİSTLER DERNEĞİ

TÜRKİYE FİNANS

İBAN: TR490020600053025021430001

Online Bağış

Bilgi: 0549 289 89 86 – www.gencaktivistler.org.tr

 

GÖSTERİM