Meslekte Birlik’i Ziyaret Ettik

Türk muhasebe ve denetim sisteminin gelişmesine katkıda bulunmak, muhasebe ve denetim ile ilgili kurumlar arasında her türlü diyalog ve işbirliğini sağlayarak bu kurumlar nezdinde üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve muhasebe ve denetim mesleğinin yönetim kalitelerini artırmak amacıyla kurulan İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneğini ziyaret ettik.

İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Yüksel Kahveci ile Kudüs’te yaşananlar ve yapmamız gerekenler hakkında istişarelerde bulunduk.

Ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler veren Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı, İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneğini ile birlikte Kudüs’te projelere imza atma talebimizi iletti.

Ziyaretin sonunda Ethem Yüksel Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

 

GÖSTERİM