MEMUR – SEN Konfederasyonu İstanbul Şubesi’ni Ziyaret Ettik

Özelde; üyelerinin ortak ekonomik, sosyal, kültürel, özlük, mesleki, hak ve menfaatlerini korumayı ve geliştirmeyi genelde ise; ülkemizde cereyan eden her türlü haksızlık ve hukuksuzluğa karşı çıkmayı temel amaç sayan Memur Sen Konfederasyonu’nun İstanbul Şubesi’ni ziyaret ettik.

Ülkemizde ve İslam coğrafyasında son zamanlarda kan ve gözyaşının hiç dinmediğini belirten MEMUR – SEN Konfederasyonu İstanbul İl Başkanı Durali Baki  İslam ülkelerinde yaşanan savaşların emperyalist güçlerin çıkarına hizmet ettiğini, İslam âleminin yeniden barış iklimine kavuşması için birlik ve beraberlik, kardeşlik ruhunun yeniden tesis edilmesi gerektiğini ifade etti.

Özgür Kudüs yolunda MEMUR – SEN Konfederasyonu İstanbul İl Başkanlığı olarak birçok projeyi sahiplendiklerini belirten Durali Bey Filistin ve Kudüs üzerine geliştirilecek projelerde kurumlar arası iş birliğine açık olduklarını ve Kudüs’ün biran önce özgür kalması için gerçekleştirilecek yeni çalışmalara tam destek vereceklerini ifade etti.

Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı’da Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Görüşmede Sağlık – Sen İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Güneş  ve Genç Aktivistler Genel Koordinatörümüz Tevfik Yazıcılar da yer aldı.

GENÇ AKTİVİSTLER.

 

GÖSTERİM