Türkiye içinde ve dışında insan hak ve özgürlüklerinin korunması ve her türlü insan hakları ihlallerinin son bulması için çalışmakta olan MAZLUMDER İSTANBUL Şubesini ziyaret ettik.

Her türlü zulmün kaldırılması ve yeryüzünde tüm haksızlıkların son bulması için çalıştıklarını belirten MAZLUMDER İSTANBUL Şube Başkanı Ramazan BEYHAN, bu konuda hiçbir ayrıma gitmeksizin, kim tarafından ve kime karşı yapılırsa yapılsın, her türlü haksız muameleye karşı çıkmanın, işkence, aşağılama ve tecavüze karşı mücadele vermenin gerekliliğinden hareketle çifte standartsız bir insan hakları mücadelesinin önemine inandıklarını belirtti. İsrail tarafından uygulanan insan hakları ihlallerinin takipçisi olduklarını belirten BEYHAN bu ihlallerin ortaya çıkartılması için kurulacak organizasyonlarda gönüllü olarak yer alacaklarını da ifade etti.

Ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler veren Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı’da her zaman mazlumların yanında yer alan MAZLUMDER’in, Kudüslü mazlumları da yalnız bırakmadığı için teşekkür etti

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM