Hüdayi Vakfı’nı Ziyaret Ettik

Müslümanlar arasında dayanışmayı sağlama ve manevi hizmet yolunun kapısı olma misyonu ile kurulmuş olan Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı’nı ziyaret ettik.

İhtiyaç sahiplerine sığınak, gariplere barınak, yetim ve öksüzlere sıcak bir kucak açan, kurduğu müesseselerle bir yandan yaralı gönüllere merhem olan diğer yandan da memleketimizin yetişmiş insan ihtiyacına katkıda bulunarak âdeta bir hayır dağıtım merkezi durumuna gelen Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Topbaş bey ile Filistin’in özgürlüğü için birlikte neler yapabileceğimizi istişare ettik.

Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı da ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler vererek ortaklaşa gerçekleştirebileceğimiz projeleri ortaya koydu.

Ziyaretin sonunda Ahmet Hamdi Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

11-10-2019

GÖSTERİM