Haber Kudüs’ü Ziyaret Ettik

“Pusulamız Kudüs” diyerek Kudüs ve Filistinden doğru ve anlık haber yayını yapan Haber Kudüs Genel Müdürü Hüseyin İbrahimoğlu’nu ziyaret ettik.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hüseyin İbrahimoğlu, Genç Aktivistler’in başta Kudüs ve Mescid-i Aksa olmak üzere Filistinde son derece başarılı çalışmalar yaptığını ve haber sitesi olarak bu çalışmaları takipte olduklarını dile getirdi.

Uluslararası Genç Aktivistler Derneği Genel Başkanımız Erkan Helvacı’da Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve başta Kudüs ve Mescid-i Aksa olmak üzere tüm dünyada mazlumların yanında olduğumuzu ifade etti.

Helvacı, ”Filistin’de Dikili Bir Ağacın Olsun” kampanyamız hakkında da bilgiler vererek Kudüs’te oluşturacağımız “Abdulhamid Han Zeytin Fidanlığı” projesine www.haberkudus.com olarak destek verilmesini talep etti.

Ziyaretin sonunda Hüseyin Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM