GENÇKON’u Ziyaret Ettik

Okul öncesi eğitimden yükseköğrenime kadar çocuk ve gençlerin daha kaliteli eğitim alması, kişisel, sosyal, kültürel ve akademik olarak kendini geliştirmesi için destekleyici faaliyetler ve organizasyonlar düzenlemek amacıyla çalışmalar düzenleyen Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu GENÇKON’u ziyaret ettik..

Gençlerin hayatında bir iz bırakmak, milli manevi değerlerine bağlı ve yetenekli bir neslin inşâsına katkı sunmayı kendilerine amaç edinen GENÇKON Genel Başkanı Ahmet Sözbilir ve ekibi ile Kudüs projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk.

Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar ve Filistin’de oluşturmakta olduğumuz Abdülhamid Han Zeytin Fidanlığı hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin sonunda Ahmet Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

13 Mart 2020

GÖSTERİM