Genç Müsiad’ı  Ziyaret Ettik

Geleceğin işadamlarını ve MÜSİAD üyelerini yetiştirmek, onları hayata hazırlamak, sahip olduğu değerleri ve tecrübelerini gençlerle paylaşmak amacıyla kurulan Genç MÜSİAD’ı ziyaret ettik.

Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A.Faruk Yamankaradeniz, Kurumsal ilişkiler birim üyesi Muhammet Sedat Kayaoğlu ve Gençlik Kurulu Koordinatörü Mustafa Çoğalmış ile Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın bir an önce özgür kalması için yapılması gerekenleri istişare ettik.

Özgür Kudüs yolunda yapacağımız çalışmalara destek olacaklarını belirten Faruk Bey, Kudüs’te yaşananlar ve birçok proje hakkında bilgi alarak en kısa sürede birlikte projeler yapabileceğimizi belirtti. Ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler veren Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı da başta Kudüs ve Mescid-i Aksa olmak üzere tüm dünyada mazlumların yanında olduğumuzu ifade etti.

Ziyaretin sonunda Faruk Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

 

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM