Selam;

İlkbaharın gelmesiyle günler uzadı, havaların geç kararmasıyla bir nevi günümüz bereketlenmeye başladı.

Okuldan, işten, kurstan arta kalan zamanda ne yapsam, nereye gitsem, vaktimi nasıl değerlendirsem diye düşünmeye mi başladın.

İşte sana mükemmel bir teklif…

Ana teması “Kudüs ve Mescid-i Aksa” olan Genç Aktivistler ile bir fincan çay içmeye ve fikirlerini paylaşmaya ne dersin.

Başta Kudüs ve Mescid-i Aksa olmak üzere “Benim şu konuda söyleyecek sözüm var, projem var” diyorsan seni derneğimizin yeni yerinde bekliyoruz.

Gel, birlikte düşünelim, birlikte planlayalım, birlikte uygulayalım.

Hayatımızın birkaç saatini insanlığa hediye edelim.

Özgür Kudüs’te buluşmak dileğiyle…

Erkan Helvacı
Genç Aktivistler Derneği Genel Başkanı

Uluslararası Genç Aktivistler Derneği yeni açık adresimiz Akşemsettin Mahallesi. Çifte Kumrular Sokak. No: 29/A Fatih İstanbul.

Kolayca bulmak isterseniz yerimiz İskenderpaşa Camii Arka sokağında. İskenderpaşa camii nerde derseniz; Aksaray’dan geliyorsanız Historia’nın yan sokağından yukarı doğru çıkarsanız solunuzda göreceksiniz. Yok, Fatih Camii önü Fevzi paşa Caddesinden geliyorsanız Fatih postanesinin arkasından aşağı inerken hemen sağda bulacaksınız. Yerimizi bulmak çok kolay. Baktınız olmadı 0549 2898986 numaralı telefondan arayarak yol yardımı da alabilirsiniz.

Bizi istediğiniz zaman 0212 523 1948 numaralı telefondan arayabilir. 0212523 1949 numaralı hattımıza faks gönderebilirsiniz.

Fikir ve projelerinizi mail olarak göndermek isterseniz [email protected] mail adresimizi kullanabilirsiniz.

Sosyal medyada bizi takip etmek için de facebook/gncaktivistler , twitter/gncaktivistler , instigram/gncaktivistler adreslerimizde sizleri bekliyoruz.

Haydi, beraberce “İyiliğe Öncü Kötülüğe Engel” olalım…

Bekliyoruz…

GÖSTERİM