Filistin’de  ERBAKAN Fidanlığı Oluşturuyoruz 

 

Selamet Uluslararası İnsani Yardım Derneği ile birlikte İşgal altındaki Filistin topraklarında Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Fidanlığı oluşturuyoruz. 

Filistin’de, Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocamızın vefatının sene-i devriyesinde zeytin fidanlarını toprakla buluşturuyoruz.

 

 

 

Filistinlilerin geçim kaynağı olan zeytin ve meyve ağaçları İsrail’in hedefi olurken, işgal ve saldırılar ile azalan yeşil alanlar Filistinlilerin hayatını olumsuz yönde etkiliyor.

İşgalci İsrail’in yıktığı ve yaktığı Filistin topraklarında doğal yaşam alanlarının korunması, sağlıklı bir çevrenin oluşturulması ve gelecek kuşaklara daha iyi bir dünya bırakılması amacıyla Kudüs ve çevresinde Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Zeytin Fidanlığını kurmayı hedefliyoruz.

Filistinlilerin ana geçim kaynağı olan ve toprak kaymasından, yağmura, solunan havadan, hayvanların neslinin tükenmesine kadar direkt olarak etkisi bulunan ağaçlandırma çalışmaları kapsamında desteklerinizle Filistin’de Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Zeytin Fidanlığı oluşturuyoruz.

 

Haydi hep birlikte Filistin’de Zeytin fidanlarını toprakla buluşturalım.


Fidan Katılım Bedeli: 20 TL

GÖSTERİM