Ensar Vakfı’nı Ziyaret Ettik 

Ülkemiz insanının manevî dinamiklerini zenginleştirmek, ilmi, fikri ve ahlaki yönden gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş ve kurulduğu günden bu güne dek bu amaca ulaşabilmek için çeşitli alanlarda faaliyet göstermiş olan Ensar Vakfı’nı ziyaret ettik.

Din ve değerler eğitimi alanında ulusal ve uluslararası düzeyde, değerlerine bağlı, entelektüel birikim ve akademik başarısıyla gelecekte söz sahibi olacak en yetkin vakıf olmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Ensar Vakfı’nın Mütevelli Heyeti Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlui ile Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın özgürlüğe kavuşması için yapılması gerekenleri istişare ettik.

Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı da ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin sonunda Mehmet İsmail Cenk Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

 

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM