DERSİAD’ı Ziyaret Ettik

Dünyanın ve insanlığın ihtiyaç duyduğu erdemli işadamlarını yetiştirmek, ticari ve etik değerleri muhafaza edip, bu kazanımları gelecek kuşaklara kesintisiz aktarmak, insan haklarına saygılı, inançlı, azimli, kararlı, çevreye duyarlı, adaletli, tutarlı, dürüst, emin, fedakâr ve vefakâr işadamlarını bir araya getirmek için çalışmalar yapan, DERSİAD Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği’ni ziyaret ettik.

Kurulduğu günden itibaren, sürekli, ticaretin erdem, ahlak ve fazilet temellerini esas alan DERSİAD’ın Genel Başkanı Mustafa Çınar ile Özgür Kudüs’e giden yolda birlikte gerçekleştirebileceğimiz projeleri konuştuk.

DERSİAD olarak her zaman, İşgalci İsrail’in Mescid-i Aksa ve Kudüs üzerindeki planlarına karşı durduklarını dile getiren Çınar erdemli sanayici ve iş adamlarıyla birlikte bu zulme son vermek için yapılan çalışmalara destek olduklarını belirtti.

Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı da ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ziyarette DERSİAD Genel Sekreteri Abdullah Çelik ve Genç Aktivistler Genel Koordinatörü Tevfik Yazıcılar da bulundu.

Ziyaretin sonunda Mustafa beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve “ancak Filistin özgür kaldığında” insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM