AKDAV’ı Ziyaret Ettik

İnsanlığın vicdanı olacak bir topluluğu fıtratları üzere ikame etmek için yola çıkan Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfını ziyaret ettik.

Temel yaklaşım olarak “Neslin Islahı ve Arzın İmarı” konusunu kendilerine ilke edinen Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı AKDAV’ın Yüksek İstişare Kurulu başkanı  Ramazan Kayan ile çalışmalarını konuştuk.

Özgür Kudüs yolunda yapacağımız çalışmalara destek olacaklarını belirten Ramazan Kayan ile Kudüs’te yaşananlar ve birçok proje hakkında istişareler ederek en kısa sürede birlikte yapabileceğimiz projeler üzerinde görüşmelerde bulunduk.

Ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler veren Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı da başta Kudüs ve Mescid-i Aksa olmak üzere tüm dünyada mazlumların yanında olduğumuzu ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ramazan beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM