Milli Gazete’nin 45. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş’ı makamında ziyaret ettik.

_DSC0160

İlk sayısından itibaren Kudüs ve Mescid-i Aksa davasına sahip çıkan Milli Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş “Milli Gazete’mizi diğer bütün gazetelerden, yayınlardan ayıran en önemli özellik; Hakkı her şart ve zeminde temsil etmesi ve “iyiliği emredip, kötülükten nehyetme” gayretinden santim sapmamasıdır. Bunu sağlayan dinamiklerin birisi de muhakkak ki, Milli Gazete kadrolarının davasına olan sadakati ve ilk günkü umudu, heyecanı ve kararlılığı koruyabilmesidir. Milli Gazete’miz 45’inci yılına ilk günkü heyecan, kararlılık ve de daha büyük umutlarla giriyor. Projeleriyle Milli Medya grubu oluşturma çalışmalarında büyük yol almış olarak 45’inci yılımıza adımımız attık. İnşallah 45’inci yılımız her bakımdan Milli Gazete’nin en büyük atılımlarının gerçekleştiği yıl olacak.” Diyerek Milli Gazete’nin 45. Yılında durumunu özetledi.

_DSC0155

Ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler veren Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı’da Milli Gazete’nin 45. Yılını tebrik ederken Milli Gazete’nin başta Kudüs ve Mescid-i Aksa olmak üzere tüm dünyada mazlumların yanında olduğumuzu belirterek teşekkür etti.
Ziyarette Genç Aktivistler Derneği Genel Koordinatörü Tevfik Yazıcılar ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Özhan Anlayışlı da hazır bulundu.

FB_IMG_1485103562611

http://www.milligazete.com.tr/_genc_aktivistlerden_45_yil_ziyareti/448865

GÖSTERİM