Kudüs’te İftarlık Dağıtımlarımız

Genç Aktivistler, Türkiye’de olduğu gibi Filistin’de de kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.

Bu yıl da Genç Aktivistler olarak gönüllülerimizle ve Uluslararası Genç Derneği ile işbirliği yaparak Kudüs’te iftarlar verilmesine vesile olduk hamdolsun.

Daha önceki yıllarda, Mescid-i Aksa’nın avlusuna kurulan iftar ve sahur sofralarında binlerce Filistinlinin oruçlarını açmasına katkı sağlarken bu yıl İşgalci İsrail güçlerinin Kudüslülere baskısı, saldırıları ve vahşi uygulamaları nedeniyle Aksa’da sofralar kurulamayınca iftarlıklarımız Kudüs sokaklarında dağıttık.

Bağışçılarımızın desteğiyle dağıttığımız Ramazan kumanyaları, iftar sofraları, çocuklara bayram harçlıkları ve bayramlıklar ile de Kudüs’te İşgalci İsrail’in saldırıları ile karşı karşıya kalan Filistinli kardeşlerimizin yüzleri güldürmeye çalıştık.

Kudüs’te Bayramlık Dağıtımları

Bu yıl da Genç Aktivistler olarak gönüllülerimizle ve bağışçılarımız ile birlikte Kudüs’te çocuklara bayramlık kıyafetler ve bayram harçlıkları dağıtılmasına vesile olduk hamdolsun.

Yardım Kolisi Dağıtımları

Bu sene bağışçılarımız ve bağışçılarımız ile birlikte Filistinli kardeşlerimize bir iftar sofrası, bir sahur sofrası veya bir yardım kolisi ulaştırarak kardeşliğimizi ümmet coğrafyasına yaymaya devam ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

15 Nisan 2024

 

İftar Dağıtımları 1

İftar Dağıtımları 2

İftar Dağıtımları 3

İftar Dağıtımları 4

 

Ramazan Kolisi Dağıtımları

 

Kudüste Bayramlık Dağıtımı

GÖSTERİM