“Bereket Kardeşliktedir”

Tüm Türkiye’de Olduğu Gibi Filistin’de de Kardeşlerimizin Yanında Olmaya Devam Ediyoruz.

Covid-19 virüsü, ülkemizi ve tüm dünyayı en ağır şekliyle etkilerken, ilk kıblemiz Mescid-i Aksâ’nın bulunduğu Kudüs’te de etkisini gösteriyor.

Tüm dünyada Covid-19 önlemleri kapsamında evde kal çağrıları yapılırken işgal altındaki Filistin’de kardeşlerimiz hem İşgalci İsrail’in saldırıları hem de Covit-19’un yıkıcılığı ile karşı karşıya kalıyor.

İşgal altında yaşayan Filistinli kardeşlerimiz bir yanda işgal nedeniyle baskı ve zulümlere uğrarken diğer yanda Covid-19 virüsünün etkisi ile tarihinin en zor günlerini yaşıyorlar.  Maalesef, İşgalci İsrail kendi vatandaşlarına yönelik sağlık ve hayatın devamı konularında tedbirler alıp çalışmalar yaparken, Filistinli kardeşlerimizi bu tedbirlerin ve yardımların dışında bırakıyor.

Bugün, “Biz Bize Yeteriz” diyerek ülkemizdeki her aileye yardım etmeye çalıştığımız gibi “ Bereket Kardeşliktedir” diyerek hem İsrail işgali hem de Covid-19 virüsü nedeniyle en temel ihtiyaçlarını bile karşılayamayan Filistinli kardeşlerimize yardım kolilerini ulaştırarak kardeşliğimizi ümmet coğrafyasına yayıyoruz.

Filistin’de Bir Kumanya Bedeli: 200 TL

Kumanya İçeriği

Pirinç 5 Kg.

Şeker 5 Kg.

Un 5 Kg.

Ayçiçek Yağı 2 Lt.

Haşlanmış Nohut 1/1

Kırmızı Mercimek 1 Kg

Yeşil Mercimek 1 Kg.

Bulgur 1 Kg.

Salça 830 Gr.

Makarna 500 Gr.

GÖSTERİM