HABER KUDÜS TANITIM VE TANIŞMA PROGRAMINA KATILDIK

“Pusulamız Kudüs” sloganıyla yola çıkan Haber Kudüs’ün tanıtım ve tanışma programına katıldık.

Program, kahvaltı sonrası Haber Kudüs Genel Müdürü Hüseyin İbrahimoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. İbrahimoğlu, Kudüs’ün Türkiye için büyük önem arz ettiğini belirterek, “Türkiye ve Türk milleti her zaman Kudüs’ün ve Kudüs davasının yanında olmuş, yaşananları yakından takip etmiştir” dedi.

Haber Kudüs 2

www.haberkudus.com’un sadece Filistin ve Kudüs’le ilgili haberler yaptığını dile getiren İbrahimoğlu, işgal altındaki Kudüs ve Filistin meselesini tüm yönleriyle incelemeyi ve okuyucularına aktarmayı hedeflediklerini kaydetti. İbrahimoğlu, sosyal medya ve internet sitesi üzerinden günlük haber bülteni ve bir dakikalık Kudüs gündemi yayınladıklarını anlatarak, Kudüs konusunda uzman çok sayıda araştırmacı ve gazetecinin yazılarının da yer aldığını söyledi.

Program sonrası Haber Kudüs mikrofonuna konuşan, katılımcılar, böyle bir program organize edilmesinden dolayı Haber Kudüs yöneticilerine ve çalışanlara teşekkür etti. Genç Aktivistler olarak biz de Kudüs’ten en hızlı ve en doğru haberi bizlere ulaştırdıkları için Haber Kudüs ekibine teşekkür ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

 

Haber Kudüs 3

GÖSTERİM