Genç Aktivistler “Kudüs Okumaları” Devam Ediyor

İkinci Okuma Kitabımız “ Kudüs Tarihi”

Genç Aktivistler Kudüs Okumaları Grubu ikinci kitabını okuyor.  Aralık ayında; Dr. Musa İsmail Basit, Dr. Hamza Zib Mustafa, Dr. Gassan Musa Muhibiş ve Dr Said Süleyman Kit tarafından kaleme alınan “ Kudüs Tarihi” kitabını okuyoruz

Filistin ve Kudüs sorununa ilgi duyan, bu konu hakkında bilgilerini arttırmak, okuduklarını paylaşmak ve başkalarının okumalarından da faydalanmak isteyen herkesin katılmasına imkân sağlayan “Genç Aktivistler Kudüs Okumaları Grubu” ayda bir kitap okumak ve tahlilini yapmak üzere bir araya gelmektedir.

Kudüs Okumalarında; Ayda bir kitap okunmaktadır. Her ayın ilk 10 günü içinde kayıtlar alınmaktadır. Ücretsiz olarak göndereceğimiz kitaplar en kısa sürede elinize ulaştırılacaktır.
Okumalar tamamlanınca ayın son haftası içerisinde size kitap ve okuma hakkında bir mail iletilecek ve kısa bir değerlendirmeniz talep edilecektir.

kudus-okumalari-2-kitap-2

Ayrıca katılım sağlamak isteyenler ile birlikte her ayın son cumartesi günü İstanbul’da Genç Aktivistler Genel Merkezinde “Akşemsettin Mh. Çifte Kumrular Sokak. No: 29/ A Fatih” adresinde kitap tahlili yapılacaktır. Katılım şart değildir.

Ne hedeflemektedir?

Genç Aktivistler Kudüs Okumaları, Filistin ve Kudüs konularına ilgi duyan insanları bir araya getirerek bu sorun hakkında farkındalığı arttırmak ve ortak bir şeyler ortaya çıkartmayı hedeflemektedir.

www.gencaktivistler.org.tr ana sayfamızda “Kudüs Okumaları Kayıt ve Kitap Talep Formu”nu doldurarak kitap okumalarımıza katılabilirsiniz…

Bize 0212-523 1948 den ulaşabilirsiniz.

GENÇ AKTİVİSTLER

 

GÖSTERİM