Genç Aktivistler “Kudüs Okumaları” Başlıyor

Filistin ve Kudüs sorununa ilgi duyan, bu konu hakkında bilgilerini arttırmak, okuduklarını paylaşmak ve başkalarının okumalarından da faydalanmak isteyen herkesin katılmasına imkân sağlayan “Genç Aktivistler Kudüs Okumaları Grubu” ayda bir kitap okumak ve tahlilini yapmak üzere bir araya gelmektedir.

Kudüs Okumalarında;

Ayda bir kitap okunacaktır. Her grup üyesi aynı kitabı okuyacaktır.

Her ayın ilk 10 günü içinde, ücretsiz olarak göndereceğimiz kitaplar elinize ulaşacaktır.
Okumalar tamamlanınca ayın son haftası içerisinde size kitap ve okuma hakkında bir mail iletilecek ve kısa bir değerlendirmeniz talep edilecektir.

Ayrıca katılım sağlamak isteyenler ile birlikte her ayın son cumartesi günü İstanbul’da Genç Aktivistler Genel Merkezinde “Akşemsettin Mh. Çifte Kumrular Sokak. No: 29/ A Fatih”adresinde kitap tahlili yapılacaktır. Katılım şart değildir.

kudus-okumalari-2

Ne hedeflemektedir?

Genç Aktivistler Kudüs Okumaları, Filistin ve Kudüs konularına ilgi duyan insanları bir araya getirerek bu sorun hakkında farkındalığı arttırmak ve ortak bir şeyler ortaya çıkartmayı hedeflemektedir.

www.gencaktivistler.org.tr ana sayfamızda “Kudüs Okumaları Kayıt ve Kitap Talep Formu”nu doldurarak kitap okumalarımıza katılabilirsiniz…

Bize 0212-523 1948 den ulaşabilirsiniz.

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM