BEVOL Platformuna Katıldık

Gönüllülük kültürünü yaymak ve bireylerin sosyal sorumluluk projelerine katılım performansını arttırmak için motive edici araçlar kullanarak gönüllülüğü teşvik etmek amacıyla kurulan BEVOL Platformuna katıldık.

Her yaştan, her milletten, her meslekten gönüllü olmak isteyen herkesin üye olduğu ve bireylerin karakterlerini inşa etmelerine, becerilerini geliştirmelerine ve zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmayı hedefleyen BEVOL Platformu yetkilileri ile işbirliği muhtırasını imzaladık.

Genç Aktivistler olarak, gönüllü kavramını dünyanın her yerinde etkin hale getirmeye çalışan, Sivil Toplum Kurumları, Firmalar ve Gönüllüler arasında köprü vazifesi görmeyi hedefleyen www.bevol.org arayüzü ile yayın yapan BEVOL Platformunun gönüllü STK’ları arasında yer aldık.

İmza töreni Bevol CEO’su ve Kurucusu Sayın Bashar ALHERAKİ’nin Uluslararası Genç Aktivistler Derneği Başkanı Sayın Erkan Helvacı’ya; dernek olarak topluma sundukları katkılardan dolayı teşekkür ve takdir sertifikası takdiminin ardından nihayete erdi

GENÇ AKTİVİSTLER

 

 

 

GÖSTERİM