Genç Aktivistler 3.Uluslararası STK Fuarındaydı

İslam Dünyası STK’ları Birliği (İDSB) ile Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) tarafından düzenlenen ve İslam Dünyası STK’ları arasında tanışma, etkileşim ve dayanışmayı hedefleyen 3. Uluslararası STK Fuarı Yenikapıda gerçekleştirildi.

Uluslararası Genç Aktivistler Derneği’nin de katılımcıları arasında yer aldığı fuar 17-18 Kasım 2018 (Cumartesi-Pazar) tarihleri arasında Yenikapı Avrasya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

Genç Aktivistler olarak B-31 nolu standda Özgür Bir Kudüs ve Özgür bir Mescid-i Aksa için gerçekleştirmekte olduğumuz faaliyetlerimizi ve projelerimizi kardeş STK’larla paylaştığımız İslam Dünyası STK’ları arasında istişare, tanışma, sürdürülebilir bir ilişki ve işbirliğinin tesisini amaçlayan fuara 35 ülkeden 340 üye katıldı.

Ayrıca 3. İDSB STK Fuarında Kudüs ve Mescid-i Aksa için birlikte hareket etmenin yollarını aramak ve bu uğurda çalışma yapacak STK’ların birbirlerini tanımalarını sağlamak amacıyla düzenlediğimiz Kudüs Çalıştayında katılımcı STK temsilcileriyle projelerimizi paylaştık.

Fuar süresince çekimler yapan Haber Kudüs mikrofonlarına Kudüs’te Son Durum hakkında açıklamalarda bulunurken Burak Web TV mikrofonlarında da Kudüs’te yaşananlar hakkında bilgiler paylaştık.

Özgür bir Mescid-i Aksa’da buluşmak dileğiyle…

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM