Okçular Vakfı’nı Ziyaret Ettik

Başta okçuluk olmak üzere ata sporlarının milli, tarihi, sportif, sanatsal, kültürel ve eğitim nitelikleriyle kavranması ve kültürel bir bilinç olarak benimsenmesi için çalışmalarda bulunan Okçular Vakfı’nı ziyaret ettik.

Ata sporları ile bütün spor dallarını; bu günün ve geleceğin nesillerine sevdirmek, sporcuları eğitmek, maddi ve manevi olarak desteklemek, eğitim ve spor tesisleri kurmak, ata yadigarı tesis ve alanları aslına uygun ihya etmek için çalışmalar yapan Okçuluk Vakfı’nın Genel Başkanı aynı zamanda İstanbul Milletvekili olan Haydar Ali Yıldız ile Kudüs ve Mescid-i Aksa’yı konuştuk. Kudüs ve Aksa’nın hiçbir zaman sahipsiz kalmayacağını belirten Yıldız, Okçular Vakfı olarak Özgür bir Kudüs için üzerlerine düşen herşeyi yapmaya hazır olduğunu belirtti.

Genç Aktivistler Genel Başkanımız Erkan Helvacı da ziyarette Kudüs ve Mescid-i Aksa’da yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin sonunda Haydar Ali Beye Filistin’in bir gün elbet özgürleşeceğinin sembolü olan ve ancak Filistin özgür kaldığında insanlara yüzünü döneceği belirtilen, Filistinli karikatürist Naci el-Ali’nin ünlü çizgi karakteri Hanzala’nın bir maketini taktim ettik.

GENÇ AKTİVİSTLER

GÖSTERİM